Гребінці

Уже довгий час напрошується пост про гребінці для Ваших собачок….

20150308093252

У кожного господаря собаки, яка приходять до мене на стрижку, обов’язково має бути гребінь, звичайний, металевий. Зовсім не обов’язково, щоб він був із зубцями які обертаються, це тільки ускладнює процедуру розчісування, повірте мені на слово))
Це головний гребінець! Він має бути у кожного господаря собачки! Це єдиний варіант, котрий прочеше якісно.

Основні вимоги:

  • затуплені кінчики зубців, для того, щоб не травмувати шкіру, інакше наступного разу вихованець боятиметься розчісуватись
  • довжина зубців бажано щоб була трохи більшою за шерсть
  • густота зубців залежить від щільності шерсті

Ці умови не обов’язково дотримуватись точно, це рекомендації, які нам допоможуть.

20150308093327

Господарям йоркширського терьера рекомендую придбати пластиковий гребінець з довгою рукояткою, або спицею і густими зубцями. Він добре прочісує, не залишаючи ковтунам шансів. А іншим боком зручно користуватися для зав’язування ТОП НОТІВ.

20150308093431

Пуходерка (вичісувач пуху), в домашніх умовах, на мій погляд не обов’язкова. Потрібно сказати, що вона не прочісує якісно, залишає ковтуни і травмує шкіру. Тому, якщо ви все ж вирішили її використовувати, рекомендую купувати м’яку або середньої жорсткості. Її зручно використовувати під час сушки і для вичісування під час линьки, наприклад пекінесам. Мені сподобалась ідея м’якої, двосторонньої пуходерки, вона не травматична і з двох боків має різну жорсткість, а це приємний бонус, як ми любимо — платиш за одну а отримуєш дві).

20150308093139

Для собак з підшерстком рекомендую не заощаджувати і купити якісного гребінця для вичісування підшерстку, так званий фурмінатор. Він позбавить вас шерсті на килимах і перекотиполя на паркеті)) нагадую, це можливо тільки при його використанні, лежання на поличці такого ефекту не дає… Я використовую такого гребінця фірми Аndis, він має режим вібрації, що значно прискорює процес.

20150308093526

Якщо вже ковтуни є, це факт, використовуйте ковтуноріз. Є різні варіанти, я маю два і задоволена. Тільки треба пам’ятати, що шерсть при цьому не розчісується, а травмується. Тому краще не доводити до того, щоб ковтуноріз був взагалі потрібен.
Нагадаю, що миття нерозчесаної собаки тільки погіршить стан речей.. Перед купанням необхідно вичесати так само як і після.

І не забуваємо мій, сподіваюсь, і ваш девіз: “Я взяла собаку в якості близького друга не для того, щоб на ній економити”!

Дякую за увагу і розуміння!